DZIEŃ DAWCY W GLIWICACH. NA POMOC ŚWIETNEMU CHIRURGOWI DZIECIĘCEMU

Dr Piotr Sołtysiak jest chirurgiem dziecięcym, doskonale znają go rodzice i najmłodsi pacjenci, których otaczał opieką w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach. Teraz to dr Piotr potrzebuje naszego wsparcia: wykryto u niego ostrą białaczkę szpikową, a szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep szpiku kostnego. Społeczność Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach włącza się do akcji poszukiwania dawcy i organizuje specjalne wydarzenie z pomocą Fundacji DKMS.

Przez cały weekend (23-24.03.2024) od 7:00 do 19:00 oraz w tygodniu (25.03-29.03.2024) od 7:00 do 9:00 i od 14:00 do 16:00 będzie można ZOSTAĆ POTENCJALNYM DAWCĄ SZPIKU. We wszystkich procedurach pomoże personel medyczny gliwickiego szpitala.

Gdzie można się zgłosić? Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach, ul. Kościuszki 29 wjazd od ul. Sobieskiego, budynek dawnego punktu szczepień (przy parkingu).