e-usługi
Rejestracja on-line
Diagnostyka obrazowa

Pobierz zdjęcia

AKTUALNOŚCI

PORADNIA CHORÓB ZAKAŹNYCH PO  MODERNIZACJI

PORADNIA CHORÓB ZAKAŹNYCH       PO  MODERNIZACJI

Ponad trzy tysiące przyjętych pacjentów, ponad trzy i pół tysiąca udzielonych porad lekarskich – oto bilans funkcjonowania Poradni Chorób Zakaźnych w Szpitalu Miejskim nr 4 przy Zygmunta Starego 19 w Gliwicach od 2023 roku. Pomieszczenia, w których mieści się poradnia przeszły właśnie gruntowną modernizację. Oddajemy do dyspozycji pacjentów i medyków miejsce, w którym mamy osobną rejestrację, punkt pobrań, gabinety lekarskie oraz zaplecze socjalne. Wnętrza są nowoczesne, jasne, przestronne, w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – podkreślił Przemysław Gliklich, prezes Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Dużym problemem jest borelioza i jej konsekwencje, z którymi zmaga się wielu chorych. Pacjenci nie zgłaszają się jednorazowo na konsultację czy po zalecenia, ale pozostają pod naszą opieką przez długi czas – mówi dr Małgorzata Dziedzic, specjalistka z zakresu chorób zakaźnych.

Kompleksowa modernizacja Poradni Chorób Zakaźnych kosztowała ok. 300 tysięcy złotych.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:30 do 14:00. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 32 330 83 27.

gliwice, fot.michal buksa

Popup Plugin