PORADNIA CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ JUŻ DOSTĘPNA DLA PACJENTÓW

Oto nowy punkt na medycznej mapie Gliwic: poradnia chirurgii onkologicznej w Szpitalu Miejskim nr 4 przy ulicy Zygmunta Starego 20. Poradnia zapewnia planowanie niezbędnych badań diagnostycznych, kwalifikację do leczenia operacyjnego oraz opiekę pooperacyjną. Stawiamy na wczesne wykrywanie chorób nowotworowych i wsparcie pacjentów w trudnej sytuacji związanej z diagnozą – podkreśla dr Jacek Sztylc.

Do poradni chirurgii onkologicznej niezbędne jest skierowanie, które może wystawić m.in. lekarz rodzinny. Jeśli zauważymy niepokojącą zmianę na ciele – warto jak najszybciej zgłosić się do specjalisty. Chirurgiczne wycięcie takiej zmiany z marginesem tkanek zdrowych jest podstawowym sposobem leczenia raków skóry – dodaje dr Sztylc.

Rejestracja do poradni jest możliwa pod numerem telefonu 32 33 08 413.