WSZYSTKO DLA ZDROWIA – ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W RODZINNYM PIKNIKU SENIORA W GLIWICACH

Rozmowy z ekspertami, profesjonalne doradztwo, możliwość przeprowadzenia badań i konsultacji m.in. z dietetykiem – to wszystko już 3 września 2022 roku w Parku Chopina w ramach Rodzinnego Pikniku Seniora. Początek wydarzenia o godzinie 14:00.

Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie reprezentowany przez personel medyczny, który przygotuje dla mieszkańców Gliwic oraz całego regionu szereg badań i możliwości skontrolowania stanu zdrowia (pomiar wagi ciała, pomiar poziomu glikemii). Nie zabraknie również porad specjalistów, w tym konsultacji dietetycznych, które w czasie poprzedniej edycji pikniku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Nowością będzie Medyczne Studio Plenerowe i rozmowy ze specjalistami (m.in. internistą, chirurgiem, urologiem, fizjoterapeutą) o badaniach profilaktycznych i najnowszych możliwościach diagnostycznych:

14.00-14:20  dr Aleksandra Szymańska
14:30-14:50  dr Andrzej Kupilas
15:00-15:20  Violetta Chaja
15:30-15:50  dr Anna Dołaszyńska-Żółkiewska
16:00-16:20  Małgorzata Doros, ŚOW NFZ
16:30-17:00  Beata Jeżyk, Urząd Miasta w Gliwicach

Bądźcie koniecznie 3 września w Parku Chopina w Gliwicach!

Spotykamy się przy stanowisku Szpitala Miejskiego nr 4 o godzinie 14:00.